הזמנת גלאי עטלפים

ברוכים הבאים!

גלאי עטלפים הוא כרטיס כניסה לעולם מופלא אשר הינו מעבר לחושינו האנושיים, צפוי לך מסע מרתק .

בחירת גלאי
חווית תצפית בעטלפים שונה ומשתנה מאוד בהתאם לסוג הגלאי שנעשה בו שימוש.
אם ברצונך ללמוד אלו מיני עטלפים מצויים בסביבה מסוימת ולערוך אנליזה להקלטות,  ייתכן שדרוש לך אמצעי לניטור ארוך טווח מהסוג המיועד להיות מוצב בעמדה נייחת למשך תקופות ארוכות. לעומת זאת, אם ברצונך לשאת גלאי בסיורים ולזהות עטלפים בשדה דרוש לך גלאי מסוג אחר, כגון אחד מבין שלושת הדגמים המוצגים כאן.
גלאים משולבים (HD/FD/TE)  המאפשרים ניטור אקטיבי ופסיבי גם יחד, הינם יקרים יחסית  .השימוש בהם דורש מיומנויות נוספות ואינו מסתכם בהפעלת המכשיר. למעשה, כמה מהם מיועדים להיות מושארים בשטח לתקופה ארוכה,  ללא השגחה, כך שמרבית העבודה היא בניתוח הממצאים במחשב ולא בשדה. שימוש בגלאים לניטור ארוך דורש מיומנויות שלא ניתן לרכוש בקריאה באתר ולכן מתבקש שלא נאפשר הזמנה מהירה של אחד מדגמים אלה, על מנת להימנע ממצב של רכישת גלאי שהאפשרויות להשתמש בו מוגבלות ביותרכמו כן, לא מוצגים כאן אביזרים נלווים להם ניתן למצוא חלופות בחנויות בארץ.
בחרנו לאפשר הזמנה מהירה של דגמים בודדים בלבד, הדומים זה לזה מבחינת עקרון הפעולה. בבקשה צרו קשר אם ברצונכם בגלאי מסוג אחר ובכל אופן, כיוון שגם הדגמים המוצגים נבדלים אחד מן השני, כדאי להתייעץ לפני שרוכשים גלאי .
גלאי הטרודני מדגיש את הבדלי התדירויות בין קריאות שונות ולכן הוא נח ומתאים לתצפית וזיהוי בשדה בפרק הגלאים מידע נוסף ומדריך מקוצר, המתאים לנשיאה במארז הגלאי. פורום האתר עומד לרשותכם, ניתן לפנות בשאלות: אנשי מקצוע וחובבי עטלפים נוספים ישמחו ללוות אותך בדרכך החל מבחירת הגלאי הראשון, לעזור בזיהוי מינים ועוד. ניתן להשתמש בפורום גם כדי ליצור קשר עם חובבים נוספים ולהצטרף אליהם לתצפית: מומלץ להתנסות בשימוש במכשיר לפני שקונים גלאי .
כל הגלאים מופעלים על ידי סוללה 9v  שאינה כלולה במארז – יש לרכוש בנפרד.

לרוכשים באמצעות טופס זה :
הזמנה בטופס זה נעשית באמצעות PayPal .  ניתן לשלם גם באמצעים אחרים (הפקדה/המחאה), לפרטים נוספים בבקשה כתבו אלינו . משלוח הגלאי ייעשה אך ורק לכתובת הדואר הרשומה ומאושרת ככתובת הכרטיס, על הקבלה יירשם שמו של בעל הכרטיס . הגלאי יישלח תוך כ-14 ימים מרגע שהתקבל התשלום.

הערה לגבי מחירי הגלאים: אלו הם תעריפי היצרן הנמוכים. כאשר עורכים השוואה למחירים המפורסמים בחו"ל , יש לשים לב כי יש להוסיף עלויות משלוח, מכס וכי העלות לעתים מוצגת בפאונדים (1 פאונד = כ- 6 ₪). הרווח ממכירת גלאים נועד למימון עלויות האחזקה השוטפות של האתר בלבד. ניתן לפנות ולהתייעץ בכל שאלה בעניין.

Observer 1 HD²
גלאי עטלפים
גלאי הטרודני בעל שני מיקרופונים. התדירות הנבחרת מוצגת בצג דיגיטלי ברוזולוציה של 1 kHz . בגלאי מובנה רמקול (נכבה באופן אוטומטי כשמחברים אוזניות) המאפשר לצופים נוספים להיות שותפים לתצפית. מופעל על ידי סוללה V 9 (אינה כלולה במארז).
דגם זה מומלץ לתצפית וזיהוי מינים בשדה


אפשרויות רכישה

Observer 2 HD²
גלאי עטלפים
גלאי סטריאו הטרודני בעל תצוגה דיגיטלית מורחבת הכוללת חיווי של מצב הסוללה.
התדירות הנבחרת מוצגת בצג דיגיטלי ברוזולוציה של 1 kHz . בגלאי מובנה רמקול (נכבה באופן אוטומטי כשמחברים אוזניות) המאפשר לצופים נוספים להיות שותפים לתצפית. מופעל על ידי סוללה V 9 (אינה כלולה במארז).

מחירים

BATz 2.0
גלאי עטלפים

"בצ" הוא גלאי אשר למעשה ניחן בתכונות שהיינו מאחלים לכל גלאי הטרודני ממוצע: מבנה מותאם לכף היד, תצוגה דיגיטלית, רמקול מובנה ועיצוב מושך. לבצ יש תכונה נוספת המקנה לו יתרון עבור חובבים מתחילים, והיא היכולת לבצע הקלטות קצרות (אורכן כ- 3 שניות) של האות הנקלט. ההקלטות הן למטרות לימוד בלבד, לא ניתן - ובכל אופן אין בכך טעם - לשמור את קובץ ההקלטה ולנתח את הקול בעזרת תוכנה. עם זאת, זהו ללא ספק כלי לימודי חשוב ביותר.

 


אפשרויות רכישה