דיווחים, תצפיות ועדכונים

אנחנו דורשים מחדל!פגיעה קשה ביותר בזוחלי הארץ, תוך כדי גרימת סבל לבני אדם והשמדת בעלי חיים רבים: כך מתמודדים בישראל עם נחשים המצויים ביישובים, כמובן בחסות הרשויות ובשותפות (גם במובן שות') אנשי מקצוע (לכאורה, הכל לכאורה).

כוונת המשנוררהגנת הטבע, שמירה על הסביבה: מנגל בעין גדי
 
רמחית חיננית   Coengarion Scitulumדומה בצבעיה לרמחית סורית ולדקרית תכלת 
 
כבר שלחת דיווח היום? איך לדווח תצפית
וואטסאפאפליקציה, או טופס באתר: כל הדרכים כשרות 
כל המידע המתקבל במערכת, מכל ערוצי התקשורת, עובר תהליכי בקרה וסיווג לפני פרסום (אודות המערכת), ומוצג במפה האישית (התצפיות שלי). בבקשה לבדוק את ארכיון ההודעות בוואטסאפ ובמייל ולשלוח דיווחים!  ..וכן, דיווחים כוללים נתוני מיקום מדויקים: מדוע?

האשפים באים.... ויש להם וואטסאפ!

התצפיות שלי נוסף קיצור דרך בתפריט הראשי ועודכנה תצוגת המפה האישית. יישומים נוספים משולבים במערכת. מפות ותצפיות: אפשרויות שונות לצפייה בנתוני הצופה.  

Bat Calls of Britain and EuropeBat Calls of Britain and Europe - מהדורת 2021
 
תקיפת תן בתל אביבלא להתבלבל - זאת לא התקיפה הראשונה, לא השניה וגם לא האחרונה. 
שפיראים: הושלמה סקירת מיני הטיסניתיים

שומרן פסיפי Aeshna mixta, זכר. 13/06/2020.    © רעי סגלי (פורטוגל)

תצפיות ותקצירים  >>>

דעה אישית (רוצה לפרסם כתבה במדור? כתבו אלינו!)

בהמשך לסיכומים התקופתייםבדף הפייסבוק של העמותה נוספו תגובות מיותרות לנושא השפנים, ולכן נבהיר:א. אין פה שום טעות (יש ים של טעויות, אבל לא שלנו...): הציטוטים אומתו מול אתר המשרד להגנת הסביבה ועודם מפורסמים בו.ב. למחדל המדובר שותפים ונושאים (לכאורה) באחריות ארגוני שמירת טבע (גם השמירת טבע לכאורה) בארץ: מומלץ לדוברים מטעמם לא לצאת בהצהרות מגוחכות (ובהאשמות), אלא לשתוק (גם לא להקליד) ולהפיק לקחים.בניגוד להלך הרוח המשתקף ברשתות החברתיות, דווקא לרשות הטבע מגיעים שבחים על הטיפול בנושא זה, אם כי בסיכומו של דבר החובבנות והחובבנים רשמו ניצחון מוחץ: מסיבת אשׂי"ד!

כבר שלחת דיווח היום? איך לדווח תצפית
וואטסאפאפליקציה, או טופס באתר: כל הדרכים כשרות